PRACA ZDALNA NA MOICH WARUNKACH

Our nomad life :)

O tym, że mój narzeczony prowadził przez kilka lat życie digital nomad już Wam wspominałam. O tym, że sama uwielbiam podróżować i od najmłodszych lat odwiedzałam kolejne zakątki Europy, a następnie świata również :) Dzisiaj będzie o tym jak rok 2019 i wiele prywatnych celów i zobowiązań sprawi, że będziemy znaczną cześć tego roku spędzać w różnych miejscach świata, czasem z dużą różnicą czasową. Zbiegły się zagraniczne wesela, konferencje, własny ślub i odwiedziny rodziny z USA.

Pierwszy przystanek na mapie to moja ukochana Turcja. Ślub moich przyjaciół w Stambule to nasz pierwszy zagraniczny wyjazd zagraniczny od roku ( ubieganie się o pozwolenie na pobyt w Polsce okazało się bardziej złożonym i długotrwałym procesem niż myśleliśmy) , dlatego postanowiliśmy wyjechać na dłużej aniżeli kilka dni. Tak wiec, oprócz spotkań z przyjaciółmi i świętowanie z nowożeńcami , musieliśmy znaleźć czas na pracę najpierw w Stambule. Następnie przemieściliśmy się na południe Turcji do Kas, gdzie w wynajętym domu z widokiem na morze :) musieliśmy sobie zorganizować tydzień pracy. 


Powiem tak- najważniejsze to samodyscyplina i dobry Internet. Widok na Morze wcale nie musi przeszkadzać w pracy , bo umówmy się, że z uroków morza nie zamierzaliśmy rezygnować :) Dla Olivia Plum zakończony sezon targowy nie oznacza wcale mniej pracy, bowiem pracujemy nad nowościami, organizuję dla nas nowe miejsce i pracuje nas innymi projektami firmowymi. A wiec dzieje się ! Nagrodą na koniec dnia mogło być więc pływanie, to na pewno motywuje. Co więcej, zaplanowaliśmy sobie 3 dniowy weekend i dzięki czemu cały wyjazd do Turcji w dużym stopniu był przez mnie odczuwany jak wakacje!

Pierwsze testy zaliczone, lekcje na przyszlość tez wyniesione.

Akumulatory naładowane i kolejne tygodnie spędzamy w Krakowie, gdzie oprócz prowadzenia własnych biznesów, musimy zając się organizacją ślubu, ale tu jesteśmy juz na finiszu.

Kolejny wyjazd juz pod koniec lipca, potem wrzesień. Może cos jeszcze po drodze wpadnie, ale tu mam nadzieje że jakiś #honeymoon;) a nie #workfromwherever ;) liczę na to że po drugim, czy trzecim wyjeździe będę mogla podzielić się moimi własnymi wskazówkami jak się organizować lepiej pracowo na wyjezdzie, pracując zdalnie.

Czytaj dalej

STAMBUŁ - CO WARTO ZOBACZYĆ I ZROBIĆ

ŻYCIE DIGITAL NOMAD ORAZ ŻYCIE Z NOMADEM

ŻYCIE DIGITAL NOMAD ORAZ ŻYCIE Z NOMADEM

Bali travels

Komentarze