Napisali o nas! | Rytuał nawilżający i tonik DASH

Napisali o nas! | Rytuał nawilżający i tonik DASH

Ela - autorka bloga rzeklam.pl ma bzika na punkcie zagadnień urodowych i to z nimi przez kilka lat związana była jej praca. Dbanie o siebie jest jej pasją, a recenzje kosmetyków wynikają z jej wiedzy jako kosmetologa oraz wiedzy pozyskiwanej ze sprawdzonych źródeł. Ela wszystko testuje na sobie, a wnioskami dzieli się z czytelnikami na swoim blogu o świadomym dbaniu o siebie. 

Bardzo nasz cieszy, że w Ela zechciała przetestował na własnej skórze działanie naszego Rytuał Nawilżającego składającego się z trzech elementów: esencji nawilżającej, serum z kwasem hialuronowym oraz rolleru z jadeitem

Co o nim sądzi? 

"Jeśli jednak chcesz ciutkę poszerzyć minimalistyczną pielęgnację, rozważ wprowadzenie nieco bogatszego rytuału pielęgnacyjnego. Ja jako że testuję miliony kosmetyków, wiem jak nikt inny, jak istotny jest solidna podstawa, dobrze przygotowane płótno, czyli zdrowa, nawilżona skóra. Bez tego nie mogłabym wprowadzić do pielęgnacji zaawansowanych retinoidów, niacynamidu czy kwasów. Zadbaj o to, aby poniższy rytuał nawilżający przeprowadzać przynajmniej raz, dwa razy w tygodniu (a najlepiej codziennie) i gwarantuję, że zobaczysz różnicę w jakości skóry (cery, szyi i dekoltu). 

[...]

Kiedy przeprowadzam: zwykle wieczorem. Ale tak naprawdę rano, jeśli możesz wygospodarować 5 minut, to warto nawilżać w ten sposób cerę także o poranku!

  1. Oczyszczam cerę delikatnym żelem lub emulsją do mycia twarzy. To ważny etap – trzeba zmyć z siebie resztki wieczornej pielęgnacji, potu, łoju i zanieczyszczeń, które są nawet w na pierwszy rzut oka czyściutkiej sypialni.
  2. Dozuję na zagłębienie dłoni mniej więcej pół łyżeczki toniku. Robię to na oko – przy Dash są to jakieś 4 psikinięcia.
  3. Szybciutko nakładam tonik na twarz, delikatnie go wklepuję, ale nie doprowadzam do wsiąknięcia. Możesz zastosować też koreańską metodę 7Skin, która polega na nałożeniu kilku warstw toniku!
  4. Równie błyskawicznie co tonik, nakładam serum głęboko nawilżające. Koniecznie na jeszcze wilgotną od toniku skórę. Obecnie jest to u mnie serum Drip Olivia Plum. Nie żałuję ilości.
  5. Rollerem jadeitowym wykonuję masaż twarzy na wilgotnej od serum skórze. Rozprowadzam i wtłaczam w ten sposób nawilżenie jak najgłębiej się da. Poniżej znajdziecie instrukcję, jak wykonać masaż twarzy."

Cały artykuł Eli o naszym rytuale nawilżającym przeczytaj tutaj: KLIK!

Tonik DASH kupisz tutaj: KLIK!

Czytaj dalej

Napisali o nas! | serum GLOW

Napisali o nas! | serum GLOW

Napisali o nas | Ulubieńcy kwietnia u Agata ma Nosa

Napisali o nas | Ulubieńcy kwietnia u Agata ma Nosa

Napisali o nas | Olejek do skóry problematycznej

Napisali o nas | Olejek do skóry problematycznej

Komentarze