Rytuał Szczęście w Dwóch Krokach

Rytuał Szczęście w Dwóch Krokach

Jak wykonać rytuał?

 Przed rytuałem wykonaj orzeźwiający prysznic o poranku. Następnie oczyść twarz według Twoich preferencji. Spryskaj twarz tonikiem lub hydrolatem.

 

Krok 1 

Nałóż na dłoń kilka pompek olejku Cheer up i wmasuj w oczyszczone i lekko wilgotne ciało. Popraw sobie humor dzięki zapachowi wanilii i ylang- ylang znajdującym się w olejku do ciała Cheer up. Kompozycja aromatów działa pobudza zmysły i zachęca do działania. Zapach utrzymuje się na skórze przez długi okres czasu.

 

Wskazówka : Nałóż olejek na jeszcze wilgotne od kąpieli ciało, a olejek szybciej się wchłonie.

 

 

Krok 2

Przy użyciu schłodzonego rollera wykonaj masaż twarzy. Skup się na okolicy oczu, jeśli miewasz je spuchnięte o poranku.

 

Wskazówka: Pamiętaj, że wykonując masaż okolic oczu, wykonujemy ruch mniejszym kamieniem oraz prowadzimy go od zewnątrz do wewnątrz. Efekt będzie lepszy jeśli roller umieścisz uprzednio w lodówce, bowiem jego temperatura będzie dłużej niska.

 

 

Dlaczego działa?
  • Masaż skóry twarzy poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra twarzy jest lepiej dotleniona, pozbywasz się zmęczenia. Masaż zimnym kamieniem naturalnym okolic oczu sprawia , że znika opuchlizna.
  • Olejek do ciała Cheer up zawiera ylang ylang & wanilię, które pobudzają, sprawiają, że czujemy się radośniejsze i pobudzone do działania, stosowane w aromaterapii jako poprawiacze humoru.

 

Dlaczego obowiązek staje się przyjemnym rytuałem?
  • Stosowanie masażu twarzy przy użyciu zimnych kamieni naturalnych pozwala na pozbycie się zmęczenia o poranku, nawet po nieprzespanej nocy.
  • Nakładamy olejek na skórę aby ją odżywić i nawilżyć, uniknąć przesuszenia, szczególnie podczas zimy i okresu grzewczego , ale dzięki połączeniu olejków eterycznych dodatkowo czujemy pobudzenie i chęć do działania.

 

Czytaj dalej

Rytuał Wieczorny Relaks

Rytuał Wieczorny Relaks

Rytuał nawilżający w trzech krokach

Rytuał nawilżający w trzech krokach

Rytuał Poranne Otulenie

Rytuał Poranne Otulenie

Komentarze