Rytuał Szczęście w Trzech Krokach

Rytuał Szczęście w Trzech Krokach

 

Jak wykonać rytuał

Krok1

Przy użyciu schłodzonego rollera wykonaj masaż twarzy na oczyszczonej skórze. Skup się na okolicy oczu, jeśli miewasz spuchnięte oczy o poranku.

Wskazówka : Pamiętaj , że wykonując masaż okolic oczu, wykonujemy ruch mniejszym kamieniem oraz prowadzimy go od zewnątrz do wewnątrz. Efekt będzie lepszy jeśli roller umieścisz uprzednio w lodówce, bowiem jego temperatura będzie dłużej niska.

Krok2

Po wykonaniu porannego prysznica , bierzemy kilka pompek olejku Cheer up i wmasowujemy w skórę całego ciała. Popraw sobie humor dzięki zapachowi wanilii i ylang- ylang znajdującym się w olejku do ciała Cheer up. Kompozycja aromatów działa pobudza zmysły i zachęca do działania. Zapach utrzymuje się na skórze przez długi okres czasu.

Wskazówka : Nałóż olejek na jeszcze wilgotne od kąpieli ciało, a olejek szybciej się wchłonie.

Krok3

1-2 krople Serum LIFT lub DRIP nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy, wmasowujemy. A następnie po kilku minutach nakładamy ulubiony krem do twarzy.

Dlaczego działa ?
 • Masaż skóry twarzy poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra twarzy jest lepiej dotleniona, pozbywasz się zmęczenia. Masaż zimnym kamieniem naturalnym okolic oczu sprawia , że znika opuchlizna.
 • Olejek do ciała Cheer up zawiera ylang ylang & wanilię, które pobudzają, sprawiają, że czujemy się radośniejsze i pobudzone do działania, stosowane w aromaterapii jako poprawiacze humoru.
 • Serum LIFT: poprawia koloryt skóry, poprawia elastyczność skóry;
 • Serum LIFT jest idealne dla osób przemęczonych, przepracowanych , niedospanych , zestresowanych, z problemami hormonalnymi, czy źle odżywiających się, których cera robi się bardziej ziemista, bądź miejscowo zaczerwieniona, której często temu towarzyszą niedoskonałości skórne
 • Serum DRIP zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry, zabezpiecza przed utratą wilgoci oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi
Dlaczego obowiązek staje się przyjemnym rytuałem ? :
 • Stosowanie masażu twarzy przy użyciu zimnych kamieni naturalnych pozwala na likwiduje opuchliznę pod oczami i zmęczenie na twarzy o poranku
 • Nie tylko nakładamy olejek na skórę aby ją odżywić i nawilżyć, uniknąć przesuszenia, szczególnie podczas zimy i okresu grzewczego , ale dzięki połączeniu olejków eterycznych czujemy pobudzenie i chęć do działania
 • Nakładanie serum jest wyjątkowo wygodne, szybko się wchłania, dzięki czemu możemy zaraz nałożyć krem.

 

312

  roller z ametystuKOB_1080px-24771

  Template _Karuzela edukacyjna_IG4

  Czytaj dalej

  Rytuał Wieczorny Czas dla Ciebie

  Rytuał Wieczorny Czas dla Ciebie

  Rytuał Poranne Otulenie

  Rytuał Poranne Otulenie

  Rytuał nawilżający w trzech krokach

  Rytuał nawilżający w trzech krokach

  Komentarze