Olivia Plum z nagrodą Love Cosmetics Awards 2021

W czwartek 28 maja 2021 odbyłam się kolejna gala rozdania nagród Love Cosmetics Awards 2021. Olivia Plum została laureatem jednej z kategorii - której? Czytajcie dalej, a się dowiecie! 

 

Love Cosmetics Awards to coś więcej niż zwykły konkurs. Kapituła wybiera najlepsze polskie marki i produkty kosmetyczne, które zasługują na wsparcie promocyjne w Polsce i za granicą. Poprzez anglojęzyczny portal LoveCosmeticsAwards.com promowane są zwycięskie produkty na największych światowych rynkach kosmetycznych co niejednokrotnie otwiera drogę ekspansji dla polskich brandów. Od początku, ideą konkursu było budowanie marki Polish Beauty rozpoznawalnej na całym świecie. Zostanie laureatem LCA to w związku z tym duża odpowiedzialność, bo mówimy tutaj dużo szerzej niż tylko o rodzimym kraju, laureat reprezentuje niejako Polskę na arenie międzynarodowej, wystawiają się na ocenę która może rzutować na opinię o całym polskim rynku kosmetycznym. 

To co dla nas - teamu Olivia Plum - jest jednak najważniejsze to fakt, że LCA to konkurs zbudowany na 3 wartościach: jakości, wiarygodności i niezależności. Zgłoszone produkty ocenia profesjonalne Jury składające się z prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach – rynku, marki, nauki, jakości, social mediów i komunikacji. 

Zgodnie z hasłem Konkursu #brand #emotions #quality laureatem może zostać jedynie koncept kosmetyczny, który jest prawdziwą marką, budzi tylko pozytywne emocje i zapewnia konsumentom najwyższą jakość.

 

Dlatego... tak bardzo cieszymy się, że w tym roku w nasze ręce powędrowała jedna ze statuetek. I to nie byle jaka, bo ta wiążąca się z wartościami i filozofią marki: LCA 2021: MY VALUES NATURALLY WITH LOVE. Bardzo dziękujemy jurorom i oczywiście Lidii Lewandowskiej (Fundacja Piękniejsze Życie, Cosmetics Insight Poland), która odpowiada za organizację plebiscytu, w którym bierze udział absolutnie cała branża. Tym bardziej cieszy nagroda i jeszcze mocniej motywuje nas do dalszego działania. Cieszymy się, że wartości, które przemycamy na co dzień w komunikacji oraz cała filozofia marki trafiają do ekspertów i do Was "zwykłych - niezwykłych" ludzi, dziewczyn takich jak my. Kobiet Olivia Plum. Dziękujemy! 

 

PS: Więcej o nagrodzie LCA dla marki Olivia Plum oraz wywiad z Anią (założycielką marki) przeczytacie na portalu Wirtualne Kosmetyki. (klik!)

Czytaj dalej

Śliwka & Olivia Plum w TV | reklama wody alkalicznej Alcalia

Olivia Plum dostępna w sklepach: Douglas, Cosibella i MINTI shop!

ZAGŁOSUJ NA NAS W PLEBISCYCIE GLAMMIES2021

Komentarze