ZAGŁOSUJ NA NAS W PLEBISCYCIE GLAMMIES2021

ZAGŁOSUJ NA NAS W PLEBISCYCIE GLAMMIES2021

W tym tygodniu team Olivia Plum świętuje, bo... poznaliśmy nominacje do nagród Glammies 2021 organizowanych przez magazyn Glamour i AŻ DWA produkty naszej marki walczą o tytuł najlepszego kosmetyku! To ukoronowanie naszej kilkuletniej pracy, wielu miesięcy testów w laboratoriach i.. rozmów z Wami, w trakcie których zrodziły się pomysły na nasze bestsellerowe sera!

 

Jesteśmy absolutnie przeszczęśliwe, że nasze produkty pojawiły się w aż dwóch kategoriach, a mianowicie:

1. KATEGORIA TWARZ - ODŻYWIANIE I REGENERACJA

Głosuj w kategorii twarz na nasze serum LIFT

 

z nominacją dla naszego serum LIFT

Jeśli chcesz, aby nasze serum LIFT zgarnęło nagrodę w kategorii najlepszy produkt do twarzy, który odżywia i regeneruje zagłosuj na nas klikając tutaj: http://bit.ly/2NC9Ivk Głosy można oddawać każdego dnia, a samo głosowanie trwa do 7 kwietnia.  

2. KATEGORIA ECO - PRODUKTY DO TWARZY

 

 

z nominacją dla serum GLOW

 

Jeśli chcesz, aby nasze serum GLOW zgarnęło nagrodę w kategorii najlepszy produkt ECO, zagłosuj na nas klikając tutajhttp://bit.ly/2QmfemJ Głosy można oddawać każdego dnia, a samo głosowanie trwa do 7 kwietnia.

Bez Ciebie pewnie się nie uda się nam wygrać, więc jeśli tylko dalej wspierasz to co robimy albo masz pozytywne doświadczenia związane z naszymi bestsellerowymi serum będziemy bardzo wdzięczni za każdy oddany głos (a głosować można codziennie) 

Dziękujemy!

Czytaj dalej

Olivia Plum z nagrodą Love Cosmetics Awards 2021

Śliwka & Olivia Plum w TV | reklama wody alkalicznej Alcalia

Komentarze