Pochodzenie naszych mydeł

Pochodzenie naszych mydeł

Wszyscy wiemy o dobroczynnym wpływie oliwy z oliwek na nasz organizm -  na nasze zdrowie, jak i na naszą skórę. Dlatego też pierwsze kosmetyki wprowadzone pod marką Olivia Plum musiały być na bazie oliwy z oliwek. A jak najlepsza oliwa z oliwek, to Grecja! Tak też powstały mydła i mydła w płynie pod brandem Olivia Plum produkowane nie gdzie indziej aniżeli w Grecji.

Olivia Plum zaprosiła do współpracy greckiego producenta, posiadającego własne gaje oliwne w Vonitsa, Aitoloakarnania, produkującego wysokiej jakości kosmetyki z własnej oliwy z oliwek. Dzięki temu mamy absolutną pewność co do jakości oliwy wykorzystywanej do produkcji mydeł i mydeł w płynie. Co więcej, oliwa z oliwek wykorzystywana do produkcji kosmetyków to najlepsza oliwa - extra virgin, a jej poziom w składzie wszystkich receptur jest bardzo wysoki, dzięki czemu, działanie mydła na skórę jest jeszcze lepsze.

Wszystkie mydła są w 100 % ręcznie produkowane, stąd produkcja odbywa się w małych ilościach. Każda z receptur wprowadzonych pod marką Olivia Plum została sprawdzona pod wieloma względami. Receptury zostały tak dobrane aby odpowiedzieć na różne potrzeby skóry.  W ofercie można znaleźć mydła zarówno wegańskie ( klasyczne, rumiankowe, z aktywnym węglem), nawilżające i łagodzące ( z olejem arganowym i jedwabiem, rumiankowe,  kozim mlekiem i miodem, klasyczne), o działaniu złuszczająco - nawilżającym ( z dodatkiem ziaren maku) oraz o działaniu detoksującym ( z aktywnym węglem).

Czytaj dalej

CO TO ZNACZY SELF LOVE?

CO TO ZNACZY SELF LOVE?

Jak czytać etykiety kosmetyków?

Jak czytać etykiety kosmetyków?

Komentarze